Hakkımızda

İstanbul Yapı İskele, hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetini her şeyin üstünde tutarak adım adım ilerleyerek deneyim kazanmış 16 yıllık bir geleneğin inşa ettiği bir şirkettir.

İstanbul Yapı İskele, 1996 yılında inşaat sektöründe proje, müşavirlik ve taahhüt işleri yaparak başladığı hayatına ayrıntılara olan düşkünlüğü sayesinde özellikle "anahtar teslimi çözümler" konusunda yetenek kazanmıştır.

Bu yeteneğini müşteri memnuniyetini sürekli kılacak temel ilke ve kabulleri vazgeçilmez çizgilere dönüşmesi yönünde harcayarak hem çalışanları üzerinde hem de müşterileri üzerinde toplam bir kalite bilinci üretmiştir.

Karşılıklı kalite bilinciyle gelişen müşteri memnuniyetinden bir sadakat oluşturmayı ve bunu sürekli kılmayı önemseyen Keops Yapı, uygulama sürecini projeyi üstlendiği andan itibaren müşterilerin beklentisine uygun olarak hayata geçirir.

İstanbul Yapı İskele, iş çözümleri için gereken tüm yetişmiş teknik kadroyu bünyesinde barındırmaktadır. Ayrıca projeye uygun olarak ihtiyaç duyulan modern ekipman ve araçları proje süreci sonuna kadar kesintisiz kanalize edebilmektedir.
İstanbul Yapı İskele, modern teknolojiden maksimum düzeyde yararlanan öncü, yenilikçi ve doğaya saygılı bir şirkettir.

İstanbul Yapı İskele, inşaat sektörünün her alanında, müşteri çevresiyle etkili ve kalıcı iletişimini sürdürerek var olan kaliteli müşteri kitlesini arttırmayı hedeflemektedir.